ابزار وبمستر

  گروه تجاری ستاره بهار|FA - EN|SETAREYE BAHAR GROUP

   

 

             
.

 

خدا را شاکریم که توانسیم با توکل به او و به عنوان مجموعه ای زیر مجموعه گروه تجاری ستاره بهار در راستای رشد و آبادانی میهن عزیزمان گامهایی بلند برداریم . مجموعه مهندسین ستاره بهار به عنوان تیمی از متخصصین صنعت ساختمان و تجارب ارزشمند و با ارزش مدیران گروه تجاری ستاره بهار در جهت اهداف بلند خود در زمینه صنعت ساختمان گام برمیدارد ، اهم فعالیت های مجموعه مهندسین ستاره بهار در زمینه اجرای پروژه های ساختمانی ، راه سازی ، مشارکت در ساخت پروژه های ساختمانی اجرا و ساخت در قالب ساختمان های مسکونی ، تجاری ، اداری و ویلایی میباشد که مفتخریم با کسب تجارب روز دنیا در صنعت ساختمان حرکت میکنیم .

 

هدف ما نه اجرای هر گونه پروژه ساختمانی بلکه پروژه هایی با علــم و دانش روز دنیا و در سطح به روز ترین و باکیفیت ترین سازه های روز با طراحی و نقشه بی نظیر و انتقال تجارب مهندسین سطح اول کشورهای اروپایی در تمام امور جاری دانش طراحی و ساخت سازه های بی نظیر در دنیا است . اجرا و پیاده سازی در تمام ارکان پروژه های ساختمانی و بکارگیری بهترین و شیک ترین متریال صنعت ساختمانی مسئله ایی مهم است که شاید دقت و ظرافت عمل در تمام مراحل ساخت امری مهم بوده که این مجموعه توجه ایی ویژه به آن نموده است .

امیدواریم بتوانیم با ورود به عرصه های مختلف صنعت ساختمانی با پشتوانه اعتباری و فکری مدیران این مجموعه و با امید به پروردگار اهداف و افق نگاه ترسیم شده این مجموعه را که در کیفیت بی نظیر در تمام اجزای اجرای پروژه های ساختمانی خلاصه میشود را در آینده نزدیک به آن دست یابیم .

مدیر عامل : مهندس اقبالی

(درجه ارشد نظام مهندسی با 35 سال سابقه کار)

 مدیر عامل

فرشید آتشی

 

Copyright © 2010 SETAREYE BAHAR, all rights reserved. Terms and Conditions – Privacy Policy – Sitemap